Tilbudsaviser
Tilbud
Favoritter
Gemt
favorite-heart

Home it presenning grøn 2-lags

Gælder fra 21 aug. indtil 27 aug.
0
Bauhaus Home it presenning grøn 2-lags tilbud
favorite-heart

Home it presenning grøn 2-lags

Gælder fra 21 aug. indtil 27 aug.
119,00 kr.
Tilføj

Nu på tilbud hos Bauhaus: Home it presenning grøn 2-lags ✅ Gælder fra 21-08 til 27-08.

Andre kiggede også på

Nærmeste Bauhaus butik

Dette Home it presenning grøn 2-lags er tilgængeligt i følgende filialer baseret på din indstillede placering:

København
Find automatisk

Relaterede butikker

Wave background texture

Se Bauhaus tilbudsavis i appen først!

Download den gratis app med 800+ butikker

app-picture-logo

Home it presenning grøn 2-lags rabat hos Bauhaus

Home it presenning grøn 2-lags er nu tilgængelig med rabat hos Bauhaus. På denne side finder du alle oplysninger om de aktuelle priser, betingelserne for kampagnen, og hvor længe tilbuddet er gyldigt. Glem ikke også at tjekke sammenlignelige tilbud og kampagner for Home it presenning grøn 2-lags, så du altid kan træffe den mest økonomiske beslutning.

Rabatkampagnen for Home it presenning grøn 2-lags løber fra 21-08-2026 til 27-08-2026. Er kampagnen slut? Intet problem, du kan altid se andre lignende tilbud. Du kan også følge produktkategorien for at blive opdateret, så snart Home it presenning grøn 2-lags igen er på tilbud hos Bauhaus. Ved at sammenligne Home it presenning grøn 2-lags tilbud kan du altid sikre, at du foretager dine køb til den lavest mulige pris. Fortsæt med at tjekke vores site regelmæssigt for at se, om Home it presenning grøn 2-lags snart tilbydes igen med en attraktiv rabat.

Ofte stillet spørgsmål om Home it presenning grøn 2-lags

Dette tilbud er tilgængeligt i forskellige butikker, gennemse alle produkter for at finde det billigste Home it presenning grøn 2-lags. Hvis du gerne vil vide om denne vare er billigere i en anden butik, tjek kategorien 'Byggemarkeder'. Du vil måske også finde disse tilbud interessant: Home it presenning hvid, HOME it presenning grøn & Home it presenning grøn.

Find det billigste produkt gennem alle tilbuddene! Hvis du gerne vil vide om Bauhaus har den største rabat på Home it presenning grøn 2-lags, sammenlign det på vores 'emne' side med andre butikker.

Prisen på Home it presenning grøn 2-lags kan findes øverst på siden sammen med datoerne, hvor tilbuddet er tilgængeligt. Du kan også kigge på prisen i den nuværende Bauhaus tilbudsavis eller på Bauhauss hjemmeside. Kampagnetilbud sikrer, at du køber Bauhauss varer til den laveste pris.

Din bedste mulighed for at købe denne vare er i Bauhaus. Selvfølgelig kan du også tage et kig i tilbudsaviserne fra andre butikker. Hvis du klikker på Byggemarkeder under kategorier vil du finde lignende butikker som Bauhaus.

Bauhaus har et stort udvalg af varer udover Home it presenning grøn 2-lags. Hold øje med den ugentlige Bauhaus tilbudsavis for at finde de bedste tilbud og kampagner. Udover Home it presenning grøn 2-lags, kan du også finde følgende tilbud: Home it presenning hvid, HOME it presenning grøn & Home it presenning grøn.

Sidst opdateret: mandag den 24. august 2026
Sendt
Noget gik galt, prøv igen
Er denne deal en ægte must-have?

Vi har vurderet dette tilbud baseret på rabat og hyppighed i de seneste 8 uger. Så kan du træffe det bedste valg! Smart, ikke?

Musthave
Køb
Sammenlign
Tvivl
Eksempel
Coca Cola light 1.5L
25,00 kr.
22,49 kr.
Coca Cola light 1.5L
50% rabat
25,00 kr.
12,45 kr.
Mere info om denne vurdering?